Met verschillende zintuigen ontdek je samen het beste van het Rijksmuseum. Door beschrijvingen, embodiment, geuren en het aanraken van de kunst komen de objecten tot leven. Speciaal voor blinde en slechtziende bezoekers organiseren we rondleidingen door zowel het Rijksmuseum als door de tijdelijke tentoonstelling.

Een rondleiding door de vaste collectie voor families en kinderen

In een speelse ontdekkingstocht langs het beste van het Rijksmuseum, worden je zintuigen op scherp gezet. Kom samen ontdekken! Stap samen in De Nachtwacht, laad een kanon, poseer als een admiraal en ruik aan de gedekte tafels van de 17de eeuwse stillevens.

Een rondleiding door de vaste collectie voor volwassenen

Boek een privérondleiding door de vaste collectie van het Rijksmuseum. Deze kun je boeken voor 1 persoon tot maximaal 8 personen per rondleider. Het is mogelijk om meerdere rondleiders tegelijk te boeken.

Een rondleiding boeken

Om een privérondleiding in de vaste collectie te boeken stuur je een e-mail naar coordinatiebp@rijksmuseum.nl met als onderwerp ‘Rondleiding Met andere zintuigen’. Benoem in de mail of het gaat om een rondleiding voor families en kinderen of volwassenen. Geef ook enkele data met tijden door die goed uitkomen (minimaal 4 weken dagen in de toekomst). Vergeet ook niet naam, telefoonnummer en e-mailadres te vermelden. Wij nemen dan zo snel mogelijk contact met je op.

Heb je deze rondleiding al een keer gedaan, geef dat dan aan bij het boeken, zodat je weer een ander deel van het museum gaat ervaren.

Nieuwsgierig?

Beluister hier alvast een voorproefje over de Nachtwacht met het Nachtwachtverhaal.

Goed om te weten

  • De rondleidingen zijn in het Nederlands.
  • Annuleren na betaling is niet mogelijk.
  • Een begeleider mag gratis mee. Boek wel een starttijd voor deze persoon. Kies hiervoor het ticketsoort Ander Geldig Toegangsbewijs.

Rondleiding in de tijdelijke tentoonstelling

Wij geven maandelijks gratis rondleidingen in de tijdelijke tentoonstelling.

Tastworkshop

Vind hier meer informatie over de tastworkshop voor blinde en slechtziende bezoekers.

Kunnen we helpen?

020 674 7474
Tijdens kantooruren

Hulphonden welkom
Privérondleidingen € 30 voor
families en/of volwassenen

Privérondleiding in de vaste collectie

Dagelijks
Geschikt voor families met kinderen of volwassenen
€ 30 per rondleiding (exclusief toegang Rijksmuseum)
Begeleiders mogen gratis mee (wel ticket nodig)
Boek je rondleiding minimaal 4 weken van tevoren

Duur

1,5 uur

Waar

Bij de informatiebalie in het museum

Hulphonden

Hulphonden, aangelijnd met een tuigje, zijn welkom

Op de hoogte blijven?

Wil je op de hoogte blijven van onze toegankelijke programmering? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief.

De Nachtwacht De Nachtwacht

Luistertijd: 13 min. - Beluister en beleef het verhaal