Afdeling Geschiedenis

valika

Valika Smeulders

Hoofd afdeling Geschiedenis
V.Smeulders@rijksmuseum.nl

Gijs van der Ham

Senior conservator Geschiedenis
Collectie: munten en penningen
G.vander.Ham@rijksmuseum.nl

Stephanie Archangel

Junior conservator geschiedenis 17e eeuw
S.Archangel@rijksmuseum.nl

Jeroen ter Brugge

Conservator maritieme collecties
J.ter.Brugge@rijksmuseum.nl

Saskia Asser

Conservator Fotografie
S.Asser@rijksmuseum.nl

Maria Holtrop

Conservator geschiedenis 19e eeuw
Collectie: maten en gewichten, papier
M.Holtrop@rijksmuseum.nl

Jan de Hond

Conservator geschiedenis 17e eeuw
Collectie: Nova Zembla
J.de.Hond@rijksmuseum.nl

Daniel Horst

Wetenschappelijk medewerker
D.Horst@rijksmuseum.nl

Saida Si Amer

Junior conservator geschiedenis
S.Si.Amer@rijksmuseum.nl

Marion Anker

Junior conservator geschiedenis
M.Anker@rijksmuseum.nl

Eveline Sint Nicolaas

Senior conservator geschiedenis 18e eeuw
E.Sintnicolaas@rijksmuseum.nl

Valika Smeulders

Conservator geschiedenis
Tentoonstelling slavernij
V.Smeulders@rijksmuseum.nl

Annemarijn Vermeij

Conservator in opleiding
A.Vermeij@rijksmuseum.nl

Harm Stevens

Conservator geschiedenis 20ste eeuw
Collectie: militaria
H.Stevens@rijksmuseum.nl

Jeroen de Wilde

Assistent van conservator Geschiedenis, munten en penningen
J.de.Wild@rijksmuseum.nl

Judith Pollmann

Honorair conservator geschiedenis
J.Pollmann@rijksmuseum.nl