Afdeling Development

De afdeling Development van het Rijksmuseum zorgt door middel van gerichte (inter)nationale relatiecultivering voor additionele inkomstenbronnen voor het Rijksmuseum.

Algemeen

crebolder

Hendrikje Crebolder

Hoofd Development
0031 (0)20 6747 302
h.crebolder@rijksmuseum.nl

sloof

Chantal Sloof

Assistent Development
0031 (0)20 6747 215
c.sloof@rijksmuseum.nl

Kiki Hulshof-Overtoom

Development Researcher
0031 (0)20 6747 031
k.hulshof@rijksmuseum.nl

Schenkers en International Circle

kalis

Eva Kalis

0031 (0)20 6747 335
e.kalis@rijksmuseum.nl

huisman

Jorien Huisman

0031 (0)20 6747 133
j.huisman@rijksmuseum.nl

Schenkers objecten en bruikleengevers

mado

Mado Akkersdijk

0031 (0)20 6747 208
m.akkersdijk@rijksmuseum.nl

Sponsoring en Rijksclub

heijmans

Francine Hijmans

0031 (0)20 6747 259
f.hijmans@rijksmuseum.nl

beynen

Hanneke Beynen

0031 (0)20 6747 073
h.beynen@rijksmuseum.nl

lara

Lara van Acker-de Jonge (Rijksclub)

0031 (0)20 6747 469
l.van.acker@rijksmuseum.nl

Vrienden

vanoranje

Marilène van Oranje

0031 (0)20 6747 336
vrienden@rijksmuseum.nl

stephanie1

Stephanie Drabbe (Patronen & Rijksextra)

0031 (0)20 6747 414
s.drabbe@rijksmuseum.nl

koen

Koen van Santen (Vrienden)

0031 (0)20 6747 092
k.van.santen@rijksmuseum.nl

Fondsen

lecoultre

Meike Le Coultre

0031 (0) 20 6747 252
m.le.coultre@rijksmuseum.nl

Sophie Tielrooij

0031 (0) 20 6747 101
s.tielrooij@rijksmuseum.nl