De afdeling Development van het Rijksmuseum zorgt door middel van gerichte (inter)nationale relatiecultivering voor additionele inkomstenbronnen voor het Rijksmuseum.

Algemeen

crebolder

Hendrikje Crebolder

Hoofd Development
0031 (0)20 6747 302
h.crebolder@rijksmuseum.nl

sloof

Chantal Sloof

Assistent Development
0031 (0)20 6747 215
c.sloof@rijksmuseum.nl

beynen

Hanneke Beynen

Development Researcher
0031 (0)20 6747 073
h.beynen@rijksmuseum.nl

Schenkers en International Circle

kalis

Eva Kalis

0031 (0)20 6747 335
e.kalis@rijksmuseum.nl

huisman

Jorien Huisman

0031 (0)20 6747 133
j.huisman@rijksmuseum.nl

mado

Mado Akkersdijk

0031 (0)20 6747 208
m.akkersdijk@rijksmuseum.nl

Vrienden

vanoranje

Marilène van Oranje

0031 (0)20 6747 336
vrienden@rijksmuseum.nl

stephanie1

Stephanie Drabbe (Patronen & Rijksextra)

0031 (0)20 6747 414
patronen@rijksmuseum.nl
rijksextra@rijksmuseum.nl

koen

Koen van Santen (Vrienden)

0031 (0)20 6747 092
vrienden@rijksmuseum.nl

Sponsoring en Rijksclub

heijmans

Francine Hijmans

0031 (0)20 6747 259
f.hijmans@rijksmuseum.nl

laura

Laura Huijgen

0031 (0)20 6747 407
l.huijgen@rijksmuseum.nl

lara

Lara van Acker-de Jonge

0031 (0)20 6747 469
l.van.acker@rijksmuseum.nl

Fondsen

lecoultre

Meike Le Coultre

0031 (0) 20 6747 252
m.le.coultre@rijksmuseum.nl