Afdeling Development

De afdeling Development van het Rijksmuseum zorgt door middel van gerichte (inter)nationale relatiecultivering voor additionele inkomstenbronnen voor het Rijksmuseum.

Algemeen

h_crebolder

Hendrikje Crebolder

Hendrikje Crebolder is hoofd Development (m.i.v. 1 april 2017 directeur Development & Media van het Rijksmuseum)
0031 (0)20 6747 302
h.crebolder@rijksmuseum.nl

sloof

Chantal Sloof

Assistent Development
0031 (0)20 6747 215
c.sloof@rijksmuseum.nl

Sophie Heyligers

Development Researcher
0031 (0)20 6747 164
S.Heijligers@rijksmuseum.nl

Schenkers en International Circle

kalis

Eva Kalis

0031 (0)20 6747 335
e.kalis@rijksmuseum.nl

huisman

Jorien Huisman

0031 (0)20 6747 133
j.huisman@rijksmuseum.nl

carlijn

Carlijn van Spaendonck

0031 (0)20 6747 497
c.van.spaendonck@rijksmuseum.nl

Schenkers objecten en bruikleengevers

mado2

Mado Akkersdijk

0031 (0)20 6747 208
m.akkersdijk@rijksmuseum.nl

Sponsoring en Rijksclub

heijmans

Francine Hijmans

0031 (0)20 6747 259
f.hijmans@rijksmuseum.nl

beynen

Hanneke Beynen

0031 (0)20 6747 073
h.beynen@rijksmuseum.nl

lara

Lara van Acker-de Jonge (Rijksclub)

0031 (0)20 6747 469
l.van.acker@rijksmuseum.nl

Vrienden

vanoranje

Marilène van Oranje

0031 (0)20 6747 336
vrienden@rijksmuseum.nl

Roos Munten (Patronen)

0031 (0)20 6747 182
R.Munten@rijksmuseum.nl

koen

Koen van Santen (Vrienden & Rijksextra)

0031 (0)20 6747 092
k.van.santen@rijksmuseum.nl

Fondsen

meike

Meike Le Coultre

0031 (0) 20 6747 252
m.le.coultre@rijksmuseum.nl

sophie

Sophie Tielrooij

0031 (0) 20 6747 101
s.tielrooij@rijksmuseum.nl