Afdeling Development

De afdeling Development van het Rijksmuseum zorgt door middel van gerichte (inter)nationale relatiecultivering voor additionele inkomstenbronnen voor het Rijksmuseum.

Algemeen

kalis

Eva Kalis

Hoofd Development
0031 (0)20 6747 335
e.kalis@rijksmuseum.nl

sloof

Chantal Sloof

Assistent Development
0031 (0)20 6747 215
c.sloof@rijksmuseum.nl

sophie_h

Sophie Heyligers

Development Researcher
0031 (0)20 6747 164
S.Heijligers@rijksmuseum.nl

Schenkers en International Circle

huisman

Jorien Huisman

0031 (0)20 6747 133
j.huisman@rijksmuseum.nl

carlijn

Carlijn van Spaendonck

0031 (0)20 6747 497
c.van.spaendonck@rijksmuseum.nl

Schenkers objecten en bruikleengevers

mado2

Mado Akkersdijk

0031 (0)20 6747 208
m.akkersdijk@rijksmuseum.nl

Sponsoring en Rijksclub

heijmans

Francine Hijmans

0031 (0)20 6747 259
f.hijmans@rijksmuseum.nl

beynen

Hanneke Beynen

0031 (0)20 6747 073
h.beynen@rijksmuseum.nl

lara

Lara van Acker-de Jonge (Rijksclub)

0031 (0)20 6747 469
l.van.acker@rijksmuseum.nl

Vrienden

roos

Roos Munten

0031 (0)20 6747 182
R.Munten@rijksmuseum.nl

koen

Koen van Santen

0031 (0)20 6747 092
k.van.santen@rijksmuseum.nl

Alma Spierenburg

0031 (0)20 6747 032
A.Spierenburg@rijksmuseum.nl

Fondsen

meike

Meike Le Coultre

0031 (0) 20 6747 252
m.le.coultre@rijksmuseum.nl

sophie

Sophie Tielrooij

0031 (0) 20 6747 101
s.tielrooij@rijksmuseum.nl