Rijksprentenkabinet

Het Rijksprentenkabinet bezit de grootste collectie prenten, tekeningen en foto's van Nederland.

jane

Jane Turner

Hoofd Rijksprentenkabinet
J.Turner@rijksmuseum.nl

Mattie Boom

Conservator fotografie
M.Boom@rijksmuseum.nl

Erik Hinterding

Conservator prenten
E.Hinterding@rijksmuseum.nl

Marije Jansen

Conservator Japanse prenten
M.Jansen@rijksmuseum.nl

Huigen Leeflang

Conservator prenten
H.Leeflang@rijksmuseum.nl

Manon van der Mullen

Junior conservator Prenten
M.vander.Mullen@rijksmuseum.nl

Maud van Suylen

Wetenschappelijk medewerker
M.van.Suylen@rijksmuseum.nl

Milou Goverde

Wetenschappelijk medewerker
M.Goverde@rijksmuseum.nl

Alied Ottevanger

Conservator prenten en tekeningen 20ste eeuw
A.Ottevanger@rijksmuseum.nl

Mireille Linck

Junior conservator prenten
M.Linck@rijksmuseum.nl

Carolyn Mensing

Junior wetenschappelijk medewerker
C.Mensing@rijksmuseum.nl

Niels van Maanen

Junior conservator
N.van.Maanen@rijksmuseum.nl

Robert-Jan te Rijdt

Conservator tekeningen
R.te.Rijdt@rijksmuseum.nl

Hans Rooseboom

Conservator fotografie
H.Rooseboom@rijksmuseum.nl

Ilona van Tuinen

Conservator tekeningen 16de & 17de eeuw
I.van.Tuinen@rijksmuseum.nl