De vlucht naar Egypte

navolger van Giovanni Battista Tiepolo, 1750 - 1810

De vlucht naar Egypte. De heilige familie wordt in een boot door een engel een rivier overgezet. Een putto helpt de boot van de kant afduwen, in de lucht twee cherubijnen. De ezel bevindt zich ook in de boot.

  • Soort kunstwerkschilderij
  • ObjectnummerSK-A-3434
  • Afmetingendrager: hoogte 68 cm x breedte 101 cm, buitenmaat: diepte 6 cm (drager incl. SK-L-1731)
  • Fysieke kenmerkenolieverf op doek

Identificatie

  • Titel(s)

    De vlucht naar Egypte

  • Objecttype

  • Objectnummer

    SK-A-3434

  • Beschrijving

    De vlucht naar Egypte. De heilige familie wordt in een boot door een engel een rivier overgezet. Een putto helpt de boot van de kant afduwen, in de lucht twee cherubijnen. De ezel bevindt zich ook in de boot.


Vervaardiging

  • Vervaardiging

    schilder: navolger van Giovanni Battista Tiepolo

  • Datering

    1750 - 1810

  • Zoek verder op


Materiaal en techniek

  • Fysieke kenmerken

    olieverf op doek

  • Afmetingen

    • drager: hoogte 68 cm x breedte 101 cm
    • buitenmaat: diepte 6 cm (drager incl. SK-L-1731)

Dit werk gaat over

  • Onderwerp


Verwerving en rechten

  • Credit line

    Legaat van de heer J.W.E. vom Rath, Amsterdam

  • Verwerving

    legaat 1941

  • Copyright

  • Herkomst

    …; from the dealer J. Goudstikker, Amsterdam, fl. 4,200, to Julius Wilhelm Edwin vom Rath (1863-1940), Amsterdam, 1920;{Note RMA.} by whom bequeathed, with 305 other objects, to the museum, 1941

  • Opmerkingen

    Deze herkomstzin is geformuleerd met een speciale focus op de periode 1933-45 en zou daarom nog onvolledig kunnen zijn. Er kan aanvullende herkomstinformatie in het museum aanwezig zijn. Indien het object een mogelijk niet-heldere of incomplete herkomst heeft voor de periode 1933-45, ontvangt het museum graag aanvullende informatie met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog-periode.


Documentatie


Gerelateerde objecten

  • Gerelateerd


Duurzaam webadres