Abraham en de drie engelen

Francesco Zugno, 1750 - 1780

Abraham knielt voor de drie engelen, links Sara bij het huis. Gebaseerd op een compositie van Tiepolo. Pendant van SK-A-3435.

  • Soort kunstwerkschilderij
  • ObjectnummerSK-A-3436
  • Afmetingendrager: hoogte 50,5 cm x breedte 120 cm, buitenmaat: diepte 7,5 cm (drager incl. SK-L-1733)
  • Fysieke kenmerkenolieverf op doek

Identificatie

  • Titel(s)

    Abraham en de drie engelen

  • Objecttype

  • Objectnummer

    SK-A-3436

  • Beschrijving

    Abraham knielt voor de drie engelen, links Sara bij het huis. Gebaseerd op een compositie van Tiepolo. Pendant van SK-A-3435.


Vervaardiging

  • Vervaardiging

    schilder: Francesco Zugno

  • Datering

    1750 - 1780

  • Zoek verder op


Materiaal en techniek

  • Fysieke kenmerken

    olieverf op doek

  • Afmetingen

    • drager: hoogte 50,5 cm x breedte 120 cm
    • buitenmaat: diepte 7,5 cm (drager incl. SK-L-1733)

Dit werk gaat over

  • Onderwerp


Verwerving en rechten

  • Credit line

    Legaat van de heer J.W.E. vom Rath, Amsterdam

  • Verwerving

    legaat 1941

  • Copyright

  • Herkomst

    See the provenance for SK-A-3435.

  • Opmerkingen

    Deze herkomstzin is geformuleerd met een speciale focus op de periode 1933-45 en zou daarom nog onvolledig kunnen zijn. Er kan aanvullende herkomstinformatie in het museum aanwezig zijn. Indien het object een mogelijk niet-heldere of incomplete herkomst heeft voor de periode 1933-45, ontvangt het museum graag aanvullende informatie met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog-periode.


Documentatie

    • Rijksmuseum te Amsterdam, verslag van den hoofddirecteur over het jaar 1941, 's- Gravenhage 1942, p. 12
    • Documentatiemap SK

Gerelateerde objecten

  • Gerelateerd


Duurzaam webadres