68 resultaten gevonden


Resultaten pagina: 2 van 7 Toon eerdere resultaten


Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-5

Mevrouw M. Luimstra-Albeda, 08-04-1938, lid van de Eerste Kamer voor het CDA sinds 17-11-1992 tot heden (= 1995).

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-13

De heer Veling, 30-06-1948, lid van de Eerste Kamer voor het GPV (Gereformeerd Politiek Verbond) van 11-06-1991 tot heden (= 1995).

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-14

De heer Spier, 28-05-1926, lid van de Eerste Kamer voor D66 van 11-06-1991 tot 13-06-1995.

mogelijk Theodoor Brouwers, 1934 - 1935, albumblad, NG-2009-36-27

Groepsfoto uit fotoalbum van ziekhuispersoneel voor het gebouw van 's Lands Hospitaal in Paramaribo, Suriname. Rechts een man met een banier met de naam van het ziekenhuis.

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-56

De heer Glasz, 13-02-1935, lid van de Eerste kamer voor het CDA van 23-06-1987 tot 08-06-1999.

mogelijk Theodoor Brouwers, 1925 - 1935, albumblad, NG-2009-36-4

Albumblad met twee foto's van een boot bij een stroomversnelling en een foto van twee met pijl-en-boog jagende vissers bij watervallen. Onderdeel van het fotoalbum van Theodoor Brouwers over Suriname ca. 1930.

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-73

De heer Tummers, 05-02-1928, lid van de Eerste Kamer voor de PvdA van 17-09-1974 tot 13-06-1995.

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-9

Mevrouw van der Meer, 18-05-1936, lid van de Eerste Kamer voor de PvdA van 13-09-1983 tot 13-08-1995.

Joost van den Broek, 2006, foto, NG-2007-6-13

Demonstranten voor de ingang van de Tweede Kamer tonen foto's van Tweede kamerleden, getooid in geïmproviseerde burqa's. Men pleit voor een Generaal Pardon voor de 26.000 asielzoekers. De 4000 à 5000 mensen willen een ruimhartiger asielbeleid voor uitgeprocedeerde asielzoekers en zijn tegen het…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-72

Mevrouw Vrisekoop, 17-12-1946, lid van de Eerste Kamer voor D66 van 11-08-1991 tot 08-06-1999.