Portret van W.Th. de Boer, lid van…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-38

De heer De Boer, 13-01-1938, lid van de Eerste Kamer voor Groen Links van 05-02-1991 tot 10-06-2003.

Portret van dr. J.Th.J. van den…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-67

De heer Van den Berg, 02-04-1941, lid van de Eerste Kamer voor de PvdA van 14-04-1992 tot 01-08-1996.

Portret van mw. M.J.C.A. Ermen, lid…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-12

Mevrouw van Ermen, 02-11-1936, lid van de Eerste Kamer voor de PvdA van 16-09-1980 tot 13-06-1995.

Portret van dr. P.A.J.M. Steenkamp,…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-61

De heer Steenkamp, 08-03-1925, lid van de Eerste Kamer voor het CDA van 22-06-1965 tot 1999. Van 1983 tot 1991 was hij voorzitter van de Eerste Kamer.

Portret van mw. F. Bolding, lid van…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-16

Mevrouw Bolding, 18-09-1958, lid van de Eerste Kamer voor Groen Links van 03-06-1986 tot 12-08-1995.

Portret van mr. J.R. Glasz, lid van…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-56

De heer Glasz, 13-02-1935, lid van de Eerste kamer voor het CDA van 23-06-1987 tot 08-06-1999.

Portret van dr. G.P. Hoefnagels,…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-19

De heer Hoefnagels, 26-10-1927, lid van de Eerste Kamer voor D66 van 23-08-1987 tot 13-06-1995.

Portret van dr. L.M. van Leeuwen,…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-42

De heer Van Leeuwen, 29-09-1933, lid van de Eerste Kamer en fractievoorzitter van het CDA, 23-06-1987 tot 1999.

Portret van H. van der Meulen, lid…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-30

De heer Van der Meulen, 21-10-1925, lid van de Eerste Kamer voor het CDA van 23-06-1987 tot 13-06-1995.

Portret van E.H. Schuyer, lid van…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-59

De heer Schuyer, 28-07-1940, lid van de Eerste Kamer voor D66 van 10-06-1991 tot heden (2003). Sinds 1995 is hij fractievoorzitter.