uitgebreid zoeken zoek in de bibliotheekcatalogus

170 resultaten gevonden

Overzichtsweergave Detailweergave

Reinier Gerritsen, ca. 1990 - ca. 1992, documentaire foto, NG-1992-8-1

De binnenplaats, het Atrium, van het World Fashion Centre Amsterdam B.V., gezien vanaf de zesde verdieping. Ondernemers, showroommedewerkers en modellen staan opgesteld op alle verdiepingen. Het World Fashion Centre werd opgericht in 1960. Er werken ca. 25 mensen en er zijn 550 ondernemingen in…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-66

Mevrouw Gelderblom-Lankhout, 11-02-1936, lid van de Eerste Kamer voor D66 van 03-06-1986 tot 08-06-1999.

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-12

Mevrouw van Ermen, 02-11-1936, lid van de Eerste Kamer voor de PvdA van 16-09-1980 tot 13-06-1995.

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-5

Mevrouw M. Luimstra-Albeda, 08-04-1938, lid van de Eerste Kamer voor het CDA sinds 17-11-1992 tot heden (= 1995).

Adam Willaerts Mark Power, 1999 - 2000, documentaire foto, NG-2000-66-21

Detail uit het schilderij van Adam Willaerts. Een vis.

Helena van der Kraan, 1994 - 1995, documentaire foto, NG-1995-10-28

De heer Glastra van Loon, 16-03-1920, lid van de Eerste Kamer voor D66 van 16-09-1980 tot 8-06-1999.

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-37

De heer Schinck, 15-07-1944, lid van de Eerste Kamer voor de PvdA van 16-09-1980 tot 13-06-1995.

Hannes Wallrafen, 1990, documentaire foto, NG-1991-13-6

Het wadlopen is een wedloop tegen de zee en de getijden. Er wordt te voet door het Waddengebied getrokken. Dit is mogelijk zolang de getijden dat toestaan. Een oudere dame is ook mee uit wadlopen genomen. Zij is echter slecht ter been zodat zij hulpvaardig op de schouders mee wordt gedragen.

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-72

Mevrouw Vrisekoop, 17-12-1946, lid van de Eerste Kamer voor D66 van 11-08-1991 tot 08-06-1999.

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-17

De heer Boorsma, 12-07-1944, lid van de Eerste Kamer voor het CDA van 23-06-1987 tot 10-06-2003.