Portret van dr. L. Ginjaar, lid van…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-11

De heer Ginjaar, 28-05-1928, lid van de Eeerste Kamer voor de VVD van 25-01-1981 tot heden = 1995

Portret van mw. E.M.P…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-47

Mevrouw Baarveld-Schlaman, 15-10-1934, lid van de Eerste Kamer voor de PvdA van 10-08-1981 tot 13-06-1995.

Portret van dr. L.M. van Leeuwen,…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-42

De heer Van Leeuwen, 29-09-1933, lid van de Eerste Kamer en fractievoorzitter van het CDA, 23-06-1987 tot 1999.

Portret van N.H.M. Tummers, lid van…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-73

De heer Tummers, 05-02-1928, lid van de Eerste Kamer voor de PvdA van 17-09-1974 tot 13-06-1995.

Portret van E.H. Schuyer, lid van…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-59

De heer Schuyer, 28-07-1940, lid van de Eerste Kamer voor D66 van 10-06-1991 tot heden (2003). Sinds 1995 is hij fractievoorzitter.

Portret van dr. P.A.J.M. Steenkamp,…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-61

De heer Steenkamp, 08-03-1925, lid van de Eerste Kamer voor het CDA van 22-06-1965 tot 1999. Van 1983 tot 1991 was hij voorzitter van de Eerste Kamer.

Portret van H.F. Heijmans, lid van…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-8

De heer Heijmans, 18-02-1927, lid van de Eerste Kamer voor de VVD van 22-06-1982 tot heden (= 1995).

Portret van mw. drs. M.F.…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-69

Mevrouw Jaarsma-Buijserd, 19-06-1942, lid van de Eerste Kamer voor de PvdA van 23-06-1987 tot 2003.

Portret van drs. R. Zijlstra, lid…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-21

De heer Zijlstra, 19-04-1927, lid van de Eerste Kamer voor het CDA van 12-04-1983 tot 13-06-1995. Tevens was hij eerste ondervoorzitter van 1991 tot 1995.

Portret van ing. J. Baarda, lid van…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-71

De heer Baarda, 14-08-1936, lid van de Eerste Kamer voor het CDA van 23-06-1987 tot 10-06-2003.