Portret van mw. N.H. van den…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-54

Mevrouw van den Broek-Laman Trip, 19-07-1937, lid van de Eerste Kamer voor de VVD van 07-09-1993 tot heden (2003). Vanaf 1999 is zij fractievoorzitter.

Portret van dr. L. Ginjaar, lid van…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-11

De heer Ginjaar, 28-05-1928, lid van de Eeerste Kamer voor de VVD van 25-01-1981 tot heden = 1995

Portret van mr. J.F. Glastra van…

Helena van der Kraan, 1994 - 1995, documentaire foto, NG-1995-10-28

De heer Glastra van Loon, 16-03-1920, lid van de Eerste Kamer voor D66 van 16-09-1980 tot 8-06-1999.

Portret van H.F. Heijmans, lid van…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-8

De heer Heijmans, 18-02-1927, lid van de Eerste Kamer voor de VVD van 22-06-1982 tot heden (= 1995).

Portret van mw. H.M.…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-66

Mevrouw Gelderblom-Lankhout, 11-02-1936, lid van de Eerste Kamer voor D66 van 03-06-1986 tot 08-06-1999.

Portret van ir. G.J.M. Braks, lid…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-3

De heer Braks, 23-05-1933, voormalig minister van landbouw, lid CDA, zat vanaf 11-06-1991 tot heden (=1995) in de Eerste Kamer.

Portret van drs. H. Eversdijk, lid…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-23

De heer Eversdijk, 21-12-1933, lid van de Eerste Kamer voor het CDA van 11-06-1991 tot 10-06-2003.

Portret van mr. J.J.A.M. van…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-35

De heer van Gennip, 06-01-1939, lid van de Eerste Kamer voor het CDA van 11-06-1991 tot heden (2003).

Portret van mw. E.M.P…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-47

Mevrouw Baarveld-Schlaman, 15-10-1934, lid van de Eerste Kamer voor de PvdA van 10-08-1981 tot 13-06-1995.

Portret van dr. P.A.J.M. Steenkamp,…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-61

De heer Steenkamp, 08-03-1925, lid van de Eerste Kamer voor het CDA van 22-06-1965 tot 1999. Van 1983 tot 1991 was hij voorzitter van de Eerste Kamer.