Stadhoudersstoel

Gerrit Hutte, 1747, armstoel, BK-NM-1315

Stadhoudersstoel van notenhout, bekleed met groen fluweel. De hoge rug draagt een opzetstuk met de wapens van Zeeland, Holland en W.-Friesland. Op de rug is het wapen van Oranje-Nassau geborduurd; op het losse kussen de wapens van Holland, Zeeland en W.-Friesland. De stoel heeft gediend voor de…

Portret van E. Spier, lid van de…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-14

De heer Spier, 28-05-1926, lid van de Eerste Kamer voor D66 van 11-06-1991 tot 13-06-1995.

Portret van drs. R. Zijlstra, lid…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-21

De heer Zijlstra, 19-04-1927, lid van de Eerste Kamer voor het CDA van 12-04-1983 tot 13-06-1995. Tevens was hij eerste ondervoorzitter van 1991 tot 1995.

Portret van J.W. Verbeek, lid van…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-26

De heer J.W. Verbeek, 29-07-1934, lid van de Eerste Kamer voor de VVD van 13-09-1983 tot 1999.

Portret van ing. J. Baarda, lid van…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-71

De heer Baarda, 14-08-1936, lid van de Eerste Kamer voor het CDA van 23-06-1987 tot 10-06-2003.

Portret van mw. drs. M.T.…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-64

Mevrouw Mastik-Sonneveldt, 01-02-1950, lid van de Eerste Kamer voor de PvdA van 1981 tot 1983 en vervolgens van 1987 tot 1995.

Portret van ir. D. Luteijn, lid van…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-52

De heer Luteijn, 11-07-1943, lid van de Eerste Kamer voor de VVD van 13-09-1983 tot 13-08-1995.

Portret van dr. G.P. Hoefnagels,…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-19

De heer Hoefnagels, 26-10-1927, lid van de Eerste Kamer voor D66 van 23-08-1987 tot 13-06-1995.

Portret van drs. P.H. Coenemans,…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-45

De heer Coenemans, 06-06-1924, lid van de Eerste Kamer voor het CDA van 13-09-1983 tot 13-06-1995.

Portret van mw. drs. M.F.…

Helena van der Kraan, 1994, documentaire foto, NG-1995-10-69

Mevrouw Jaarsma-Buijserd, 19-06-1942, lid van de Eerste Kamer voor de PvdA van 23-06-1987 tot 2003.