Afdeling Communicatie & Marketing

De afdeling Communicatie & Marketing draagt zorg voor het voorbereiden en realiseren van de communicatie- en marketingstrategieën en -plannen van het Rijksmuseum. De afdeling stelt zich ten doel een zo breed mogelijk publiek te verwerven en de missie van het Rijksmuseum optimaal te communiceren.

Marijke Smallegange

Hoofd Communicatie & Marketing

Pers & Publiciteit

kamphuis

Elles Kamphuis

Senior medewerker Pers & Publiciteit (Clusterhoofd)
e.kamphuis@rijksmuseum.nl

schneider

Jacobien Schneider

Senior medewerker Pers & Publiciteit
j.schneider@rijksmuseum.nl

kelly

Kelly Schenk

Medewerker Pers & Publiciteit
k.schenk@rijksmuseum.nl

Marketing & Sales

linda

Linda Volkers

Marketingmanager
l.volkers@rijksmuseum.nl

zekveld

Marieke Zekveld

Marketingmedewerker
m.zekveld@rijksmuseum.nl

Helene Bothof

Sales Manager
h.bothof@rijksmuseum.nl

dorp

Jacomijn Wegdam – van Dorp

Medewerker interne communicatie
j.wegdam.van.dorp@rijksmuseum.nl